Студенти хіміко-біологічного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка  провели годину роздумів  "Залиште хутро тваринам!"

Студенти хіміко-біологічного факультету
 ТНПУ ім.В.Гнатюка
 провели годину роздумів
"Залиште хутро тваринам!"

"Залиште хутро тваринам!" - саме під таким гаслом було проведено годину роздумів 21 березня 2017 року студентами 42 групи хіміко-біологічного факультету. Вони закликали всіх небайдужих звернути увагу на проблему масових і жорстоких вбивств безвинних тварин лише для того, щоб чергова панночка могла похизуватися у новенькій шубці з лисиці чи норки.

Студенти підготували короткий, проте емоційний виступ, який підкреслювали виготовлені власноруч плакати: «Подивися в очі власній шубі!», «Знай ціну своєї шуби» та «Зірки обирають життя».

Важливе спостереження: студенти нишком відвертали обличчя і витирали сльози, це означає, що кожен з них задумався над цим питанням і є небайдужим.

Якщо хоч хтось зробить бодай один крок назустріч захисту тварин, то наша природа зможе квітнути та радувати око ще сотні і тисячі років.

Студентка хіміко-біологічного факультет
42 групи Онуфрійчук Л.