Тиждень  кафедри іноземних мов  ТНПУ ім.В.Гнатюка пройшов продуктивно! (ФОТО)

Тиждень  кафедри іноземних мов
 ТНПУ ім.В.Гнатюка
пройшов продуктивно!

З метою підвищення інтересу студентів до вивчення іноземної мови з 13 по 17 березня 2017 року було організовано та проведено традиційний тиждень кафедри іноземних мов. Студенти університету взяли активну участь у низці заходів.  До проведення заходів  долучилися усі викладачі кафедри.

13.03.2017 розпочався тиждень кафедри із презентації стінгазет іноземними мовами, виконаних студентами 1-3 курсів немовних факультетів.

Цікавою подією цього дня став конкурс з назвою “Arts party”  за участі студентів групи УФ-21 під керівництвом викладачів кафедри Олендр Т.М. та Роман Р.М.

В ході вікторин “English speaking countries” та “Erudite” студенти демонстрували високий рівень знань з англійської мови, а також ґрунтовні пізнання країнознавчого матеріалу.

14.03.2017 студенти 2 курсу спеціальності «туризм» взяли активну участь  у вікторині «Wie gut ist Ihr Deutsch» - змагалися у читанні та розумінні незнайомих текстів німецькою  мовою, а також підготували власні доповіді на тему «Deutsch lernen macht Spaß».

Для студентів інституту педагогіки і психології було проведено конкурс творчих робіт «Schevtschenko in meinem Leben» під керівництвом Кравчук Т.О.

Студенти історичного факультету знання німецької мови продемонстрували презентацією флешмобу на тему «Die Ukraine ist ein geeintes Land».

У середу, 15 березня, відбувся конкурс ілюстрацій до крилатих виразів латинської мови. Конкурс проведено серед студентів англійської та німецької філології під керівництвом Навольської Г.І.

Переможцями цього визначено Винничука Сергія (АМ-13), Курінну Ольгу (АМ-12) та Філіпчук Оксану (АМ-12).

На особливу увагу заслуговує  квест “The smartest-wins!”, проведений у четвер, 16 березня, студентами 1 курсу хіміко-біологічного факультету під керівництвом  викладачів кафедри Деркач Г.С. та Роман Р.М.

Зазначений захід сприяв удосконаленню знань, вмінь та навичок отриманих на заняттях англійської мови, розширення світогляду та ерудиції студентів та застосуванню здобутих знань на практиці.

В рамках тижня кафедри серед студентів немовних спеціальностей проведено 1 тур всеукраїнської олімпіади з іноземних мов (англійська, німецька).

За результатами олімпіади було визначено призерів

з англійської мови:

1 місце – Кривий Ігор (Т-13),
2 місце – Луковицький Денис (Іс -12)
та 3 місце Скрабут Романа (Іс -11);

з німецікої мови:

1 місце – Полиняк Марія (УФ-11),
2 місце – Баран Яна (УФ-11)
та 3 місце  Петрущак Любов (Іс -12).

Підведення підсумків тижня кафедри відбулося 17 березня, було оголошено і нагороджено переможців олімпіади конкурсів.

Викладач кафедри іноземних мов
Цар Ірина Олегівна