Студенти хіміко-біологічного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка  взяли активну участь  у проведенні чергових Наукових пікніків  у Тернополі!

Студенти хіміко-біологічного факультету
ТНПУ ім.В.Гнатюка
 взяли активну участь
у проведенні чергових Наукових пікніків
у Тернополі!

24 березня 2017 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов були проведені традиційні Наукові пікніки. Учасники з декількох університетів, коледжів та студенти хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка взяли участь у проведенні цього дійства та продемонстрували всім бажаючим свої захоплюючі експерименти.

Усі бажаючі і учні школи змогли спробувати себе у ролі міні-науковців: поспостерігати за універсальним генетичним об’єктом – мухами дрозофілами і гігантськими равликами африканськими ахатинами, виявити вміст нітратів у несезонних овочах та фруктах, які нещодавно з'явились на прилавках магазинів, або ж відчути себе пацієнтом у диво-лікарні, де роблять безболісний поріз та миттєве загоєння рани. Для справжніх професіоналів майбутні педагоги підготували дещо справді серйозне – приклади вирощування рідкісних рослин методом «in vitro», що означає «в склі» або «в штучно створених умовах».

Діти різного віку, вчителі та дорослі залишились приємно враженими та неймовірно задоволеними проведеним заходом, а студенти отримали безцінну можливість попрактикуватись у спілкуванні з людьми, адже комунікативні вміння і практичні навички – це скарб педагога!

Студенти 42 групи
хіміко-біологічного факультету