Благодійний ярмарок на факультеті іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Благодійний ярмарок
 на факультеті іноземних мов
 ТНПУ ім.В.Гнатюка

У четвер, 23 березня, на факультеті іноземних мов відбувся ярмарок німецьких та австрійських спеціалітетів. Після тривалої підготовки до заходів Тижня кафедри німецької філології та методики викладання німецької мови — декламування віршів, презентацій німецькомовних країн, фінального виступу та виготовлення стінгазет — студенти мали змогу трішки розслабитись і поласувати німецькими та австрійськими традиційними стравами: солоними брецелями, віденським штруделем з яблуками, баварськими ковбасками, канапками та солодощами. Усі страви підготували студенти німецького відділення.  Вони випікали торти та штруделі, робили канапки, смажили ковбаски. Щоправда, замість найпопулярнішого  напою німців наливали звичайний квас.

У благодійному ярмарку взяли участь студенти усіх курсів німецького відділення, а також викладачі. Хоча було наготовлено багато страв, але все розкупили дуже швидко.

Вилучені кошти організатори вирішили витратити на гостинці для дітей-сиріт. Приємно, що такі заходи приносять радість не лише учасникам, а й тим, хто потребує нашої допомоги.

Магістр групи мНФ
Тетяна Крива