Кафедра географії України ТНПУ ім.В.Гнатюка  провела регіональну науково-практичну конференцію  «Туризм як пріоритетна галузь економіки тернопільської області»

Кафедра географії України ТНПУ  ім.В.Гнатюка
провела регіональну науково-практичну конференцію

«Туризм як пріоритетна галузь економіки тернопільської області»

13 березня 2017 року кафедрою географії України і туризму була проведена науково-практична конференція «Туризм як пріоритетна галузь економіки тернопільської області».

Участь у конференції взяли викладачі, аспіранти та студенти кафедри, а також запрошені гості – начальник Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Дейнека Юрій Петрович та наш випускник, а  нині заступник генерального директора з наукової та культурно-просвітницької роботи Національного заповідника «Замки Тернопілля» Підставка Руслан Володимирович.

До вітального слова було запрошено декана географічного факультету доц.Кузишина Андрія Васильовича, котрий наголосив на важливості проведення заходів такого рівня для налагодження співпраці географічного факультету із органами управління, а також для ознайомлення студентства із дійсними проблемами та можливостями розвитку туристичної галузі на території Тернопільської області.

В своєму виступі Ю.П.Дейнека закцентував увагу на позитиві співпраці з кафедрою географії України і туризму та географічним факультетом ТНПУ загалом, відзначивши участь студентів та викладачів спеціальності «Туризм» в підготовці інформаційно-рекламних матеріалів про Тернопіль. Також він наголосив на стратегічних напрямках розвитку туризму в обласному центрі на період до 2025 року, а також визначив ті досягнення, які властиві для міста впродовж останніх років.

Р.В.Підставка ознайомив студентство із напрямками діяльності Національного заповідника «Замки Тернопілля», а також про стан розвитку туризму на території Збаразького замку. Він наголосив на необхідності збільшення фінансування з боку держави процесу відновлення замкових об’єктів на території Тернопільської області, оскільки майже третина замків України та їх руїн знаходиться саме тут. За його словами, замковий туризм – один із найпотужніших напрямків туризму в області сьогодні.

Про інші напрямки туризму, які є пріоритетними на сучасному етапі у Тернопільсьскій області, розповіли магістранти туризму, а також студенти групи Т-53.

Доцент кафедри географії України і туризму
К.Д. Дударчук