Першокурсники історичнико факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідали Державний архів Тернопільської області

Першокурсники історичнико факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відвідали Державний архів

Тернопільської області

24 березня 2017 р. студенти І курсу Тернопільського національного педагогічного університету В.Гнатюка під керівництвом доцента кафедри стародавньої та середньовічної історії Андрія Богдановича Кліша в межах вивчення предмету «Спеціальні історичні дисципліни» відвідали Державний архів Тернопільської області.

Візит був насичений цікавою інформацією. Студенти мали змогу поспілкуватися із працівниками архіву та доторкнутися до минулого – церковних метричних книг. Працівник читального залу представила студентам систему архівів України а також провела майстер-клас з особливостей роботи в архіві та складання генеалогічного дерева.

Хотілося б подякувати директору архіву Федору Івановичу Полянському та працівникам установи за змістовні поради для першокурсників.

Студентка І курсу історичного факультету
Люба Петрущак