Науковці та магістранти ТНПУ ім.В.Гнатюка   визначали переможців  обласної краєзнавчої конференції  учнівської молоді   «Роде наш красний, роде наш прекрасний»

Науковці та магістранти ТНПУ ім.В.Гнатюка

визначали переможців

обласної краєзнавчої конференції

учнівської молоді

«Роде наш красний, роде наш прекрасний»

28 березня в приміщенні Української гімназії імені Івана Франка відбулася чергова щорічна обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний».

Юні краєзнавці з усіх районів і міст, об’єднаних територіальних громад,  загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів області (понад 160 учасників) представляли свої кращі пошуково-дослідницькі та науково-краєзнавчі роботи з історичного, географічного краєзнавства, геології, археології, фольклору та етнографії, виставки пошуково-краєзнавчих матеріалів, зібрані юними пошуковцями під час туристсько-краєзнавчих походів, експедицій та екскурсій, проведених упродовж року з учнівською молоддю.

Журі, до складу якого увійшли  науковці та магістранти Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, зокрема Кіцак Володимир Миронович, кандидат історичних наук, доцент кафедри стародавньої та середньовічної історії, Кліш Андрій Богданович, кандидат історичних наук, доцент кафедри стародавньої та середньовічної історії , магістранти Богдан Баран, Юрій Петрик, Сергій Гуменний, учителі вищої категорії з предмету «географія», методисти відповідних дисциплін, визначило переможців з напрямків: «Археологія», «Історичне краєзнавство», «Фольклор та етнографія» та інші.

Проведення таких конференцій сприяє глибшому вивченню рідного краю та виявленню творчих і наукових здібностей учнівської молоді.

Кіцак В.М.