Відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади   ТНПУ ім.В.Гнатюка   для професійної орієнтації вступників

Відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади

ТНПУ ім.В.Гнатюка

для професійної орієнтації вступників

2 квітня 2017 р. відбувся другий (очний) тур Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2017 року.

Перший тур – дистанційний – тривав з 22 лютого до 15 березня 2017 р. До участі в першому турі зареєструвалися  573 особи.

Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), були запрошені до участі в другому турі.

Відповідно до «Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» у виші було організовано фахові олімпіади з таких предметів:
- математика,
- фізика,
- хімія,
- географія,
- біологія.

Охочі мали можливість одночасно обрати декілька предметів. Участь у Всеукраїнській олімпіаді безоплатна.

Серед учасників першого туру 208 учнів отримали запрошення на участь у другому турі.  Взяли  участь в очному турі  Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка 108 конкурсантів.

За результатами Олімпіади кожен з учасників ІІ туру зможе отримати до 20 балів до одного з сертифікатів ЗНО.

Результати будуть оприлюднені 5 квітня 2017 р. на сайті Олімпіади.

Організацією Всеукраїнської олімпіади в ТНПУ ім.В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників займалися:

- Центр дистанційного навчання та новітніх освітніх технологій
              керівник  Габрусєв Валерій Юрійович;

- Центр довузівської підготовки,
             керівник  Бойко Марія Миколаївна;

–  Відділ у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка,
             начальник Брославський Володимир Любомирович;

-     деканати факультетів

географічного,
                              декан Кузишин Андрій Васильович,

інженерно-педагогічного,
                              декан Струганець Борис Володимирович,

хіміко-біологічногого,
                             декан Дробик Надія Михайлівна,

фізико-математичного,
                             декан Громяк Мирон Іванович.

Співорганізатор Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка  -  Освітній портал «Академія»

Відділ у справах молоді