В ТНПУ ім.В.Гнатюка   відбувся інтерактивний семінар   з вивчення англійської мови   «З чого почати...»

В ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбувся інтерактивний семінар

з вивчення англійської мови

«З чого почати...»

3 квітня в рамках реалізації проекту «TNPU. English speaking club» відбувся інтерактивний семінар з вивчення англійської мови "З чого почати". Спікером заходу виступив Валерій Панченко – кандидат філологічних наук, викладач кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Під час зустрічі Валерій Панченко охарактеризував особливості вивчення та вдосконалення англійської мови та презентував власну методику опрацювання текстів, збагачення і систематизації лексики.

За словами спікера ключову роль у вивченні англійської мови відіграє наполегливість та філософський підхід. Успішне опрацювання тексту гарантується дотриманням послідовності виконання трьох складових: систематизація лексики, вичитка тексту та відтворення напам'ять.

Майстер-клас опрацювання текстів під керівництвом спікера продемонстрували студенти факультету іноземних мов.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до реалізації проекту «TNPU. English speaking club», поділитись власним досвідом у вивченні англійської мови, закріпити свої знання допомагаючи іншим.

Відділ у справах молоді