Результати другого (очного) туру Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка 05.04.2017


Результати другого (очного) туру
 Всеукраїнської олімпіади 
для професійної орієнтації вступників Тернопільського національного
педагогічного університету ім. В.Гнатюка



№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Кількість набраних балів

Гео-графія

Біоло-гія

Хімія

Фізика

Мате-матика

1.                 

Базилевська Тетяна Миколаївна

 

19

 

 

 

2.                 

Баран Юліанна Олегівна

 

 

 

 

17

3.                 

Берко Віталій Васильович

 

15

 

 

 

4.                 

Берко Марія Василівна

 

17

 

 

 

5.                 

Біленька Діана Олегівна

17

 

 

 

 

6.                 

Блаженко Ірина Сергіївна

19

 

 

 

 

7.                 

Брицька Христина Ігорівна

17

 

 

 

 

8.                 

Бунт Олег Анатолійович

 

 

 

 

18

9.                 

Ваврик Христина Юріївна

 

16

 

 

 

10.            

Вальків Марія Ростиславівна

 

18

16

 

 

11.            

Василишин Юліана Миколаївна

 

20

 

 

 

12.            

Васильчишин Михайло Володимирович

 

 

 

 

20

13.            

Вегера Інна Андріївна

 

 

15

 

 

14.            

Величко Арсен Володимирович

 

18

 

 

 

15.            

Верес Марія Василівна

 

 

 

17

16.            

Весоловський Олександр Юрійович

 

 

 

 

19

17.            

Винник Ірина Петрівна

 

18

 

 

 

18.            

Власов Ростислав Віталійович

19

 

 

 

 

19.            

Возніца Оксана Іванівна

 

 

 

 

20

20.            

Воліярчук Христина Сергіївна

 

20

 

 

 

21.            

Вояк Ангеліна Русланівна

 

 

 

 

15

22.            

Гайдук Назар Іванович

 

18

 

 

 

23.            

Гакан Мар’яна Іванівна

16

 

 

 

24.            

Гарбович Анжела Ігорівна

17

 

 

 

 

25.            

Гарбуз Наталія Анатоліївна

 

17

 

 

 

26.            

Генсерук Юлія Вікторівна

 

 

 

 

20

27.            

Городецька Соломія Ігорівна

 

17

 

 

 

28.            

Грицюк Павло Васильович

 

 

18

 

 

29.            

Гурняк Андрій Миколайович

 

 

 

 

20

30.            

Гусак Ольга Петрівна

 

17

 

 

 

31.            

Данилишин Галина Тарасівна

17

 

 

 

 

32.            

Дем’яненко Дмитро Миколайович

 

 

 

 

20

33.            

Деркач Петро Іванович

 

 

 

 

16

34.            

Дзіх Юлія Миколаївна

 

17

 

 

 

35.            

Дідук Яна Ігорівна

18

 

 

 

 

36.            

Дроздовська Наталія Михайлівна

19

 

 

 

 

37.            

Жук Анастасія Дмитрівна

 

15

 

 

 

38.            

Заєць Станіслав Вячеславович

 

 

 

 

39.            

Зварич Віта Петрівна

18

 

 

 

 

40.            

Зелена Олександра Олександрівна

 

 

16

 

 

41.            

Кальваровська Діана Ігорівна

 

 

 

 

20

42.            

Кінаш Дмитро Ігорович

 

20

 

 

 

43.            

Кірдей Христина Юріївна

 

20

 

 

 

44.            

Князь Юрій Ігорович

 

 

 

 

20

45.            

Ковалик Ірина Петрівна

17

 

 

 

 

46.            

Ковалівська Алла Віталіївна

 

 

 

 

17

47.            

Коваль Андрій Зеновійович

 

 

 

17

 

48.            

Коваль Степан Михайлович

17

 

 

 

 

49.            

Ковальчук Софія Олександрівна

 

20

 

 

 

50.            

Котович Ростислав Іванович

18

 

 

 

 

51.            

Кручковська Ірина Григорівна

 

 

 

 

19

52.            

Майсак Віта Олександрівна

 

 

 

 

20

53.            

Маринович Надія Зіновіївна

18

 

 

 

 

54.            

Мартинюк Ірина Богданівна

 

18

 

 

 

55.            

Мартинюк Юлія Андріївна

 

15

 

 

 

56.            

Матушевська Ірина Андріївна

 

 

 

18

17

57.            

Мельник Марія Михайлівна

 

 

 

15

19

58.            

Метельська Софія Василівна

 

20

 

 

 

59.            

Микитюк Анастасія Володимирівна

 

 

 

 

18

60.            

Михайлів Андрій Петрович

 

 

 

19

20

61.            

Мірза Вікторія Романівна

19

 

 

 

 

62.            

Міщук Неоніла Михайлівна

20

 

 

 

 

63.            

Мудрик Мар’яна Михайлівна

 

 

 

 

64.            

Музичишин Анастасія Андріївна

 

15

 

 

 

65.            

Мшанецька Наталія Володимирівна

 

 

 

 

17

66.            

Назарко Денис Дмитрович

 

 

 

 

20

67.            

Огниста Анна Андріївна

 

19

 

 

20

68.            

Онуферко Юлія Ігорівна

17

 

 

 

 

69.            

Онуфрійчук Лілія Андріївна

 

18

 

 

 

70.            

Остапова Оксана Миколаївна

 

 

 

 

19

71.            

Павліковська Оксана Вікторівна

 

17

 

 

 

72.            

Паньків Михайло Ігорович

 

 

 

 

20

73.            

Паньків Світлана Михайлівна

 

16

 

 

 

74.            

Параска Антон Антонович

15

 

 

 

 

75.            

Плига Уляна Олександрівна

 

 

 

 

20

76.            

Поляцко Антоній Константинович

 

 

 

19

18

77.            

Поточняк Юрій Сергійович

 

 

 

15

17

78.            

Приймак Мар’яна Іванівна

 

15

 

 

 

79.            

Пришляк Христина Андріївна

 

 

15

 

 

80.            

П'ятночка Святослав Андрійович

17

 

 

 

 

81.            

Різничок Юлія Іванівна

 

 

 

 

20

82.            

Савчук Богдан Сергійович

 

 

 

19

20

83.            

Семків Мирослава Ростиславівна

 

20

18

 

20

84.            

Сеньків Анна Євгенівна

 

18

 

 

 

85.            

Слободян Галина Романівна

18

 

 

 

 

86.            

Сурмінський Вячеслав Анатолійович

 

 

 

20

18

87.            

Твердохліб Юрій Петрович

 

 

 

 

20

88.            

Теренда Олександр Андрійович

 

20

15

 

 

89.            

Турчин Ростислав Богданович

 

 

 

 

20

90.            

Тхорик Іванна Любомирівна

 

 

 

 

20

91.            

Урбанська Надія Володимирівна

 

17

 

 

19

92.            

Хіміч Роман Васильович

 

 

 

 

19

93.            

Ходань Юлія Володимирівна

 

 

 

 

20

94.            

Ценайко Ольга Михайлівна

 

19

 

 

 

95.            

Цетнар Роман Олегович

 

 

 

 

96.            

Цідило Аліна Володимирівна

20

 

 

 

17

97.            

Цюман Оксана Святославівна

 

15

 

 

 

98.            

Чорна Марта Тарасівна

 

15

 

 

 

99.            

Шаварин Анастасія Віталіївна

 

 

 

 

20

100.       

Шевчук Олена Михайлівна

17

 

 

 

 

101.       

Шимкова Ірина Олександрівна

 

15

 

 

 

102.       

Шульган Галина Романівна

17

 

 

 

 

103.       

Юськів Микола Володимирович

19

 

 

 

 

104.       

Ядчишин Ірина Ігорівна

18

 

 

 

 

105.       

Якимець Юлія Вікторівна

17

 

 

 

 

106.       

Яра Марія Іванівна

 

18

 

 

 

107.       

Яремчук Тарас Володимирович

17

 

 

 

 

108.       

Яхторович Юлія Степанівна

 

 

 

 

20

109.       

Яцюк Олександр Степанович

 

17

 

 

 

 


Дата:  05.04.2017 16:10:00

До списку

Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси
Natural Natural Natural