Студенти факультету фізичного виховання  ТНПУ ім.В.Гнатюка  відзначилися на Всеукраїнській літній Універсіаді

Cтуденти факультету фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначилися

на Всеукраїнській літній Універсіаді

З 31 березня по 1 квітня у м. Миколаєві відбулися змагання ХІІІ літньої Універсіади України з греко-римської боротьби. Змагання зібрали близько 200 учасників, котрі представляли 35 ВНЗ із 15 областей України і міста Києва.

На цих змаганнях також у складі 5-ти студентів факультету фізичного виховання була представлена команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Упродовж змагань на борцівському килимі спортсмени вперто та наполегливо намагалися вибити з рівноваги свого супротивника й вибороти бажану перемогу. Учасники змагань показали цікаву та захоплюючу боротьбу, застосовуючи різні борцівські прийоми, вони не лише вдало перемагали своїх конкурентів, а й зачаровували власною майстерністю вболівальників та гостей.

У підсумку відзначився студент третього курсу факультету фізичного виховання Адамішин Віталій (гр. ФВ-41), який завоював бронзову нагороду у ваговій категорій до 130 кг. Ще один студент Богдан Бевх (гр. ФВ-32) у впертій боротьбі поступився у бронзовому фіналі, посівши 5-те місце у ваговій категорії до 74 кг.

За результатами командної боротьби збірна нашого університету посіла 9-те місце серед 35 ВНЗ, а серед факультетів фізичного виховання педагогічних ВНЗ та класичних університетів здобула 2-ге місце.

У командному заліку серед областей збірна команда Тернопільської області укомплектована студентами Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та спортсменами з Тернопільського національного економічного університету посіла третю сходинку п’єдесталу, поступившись сильним командам господарів змагань та харків’янам, проте, випередивши не менш сильні команди з Києва і Запоріжжя.

Доцент кафедри ТМОПС
 Шандригось В.І.