Студенти-історики ТНПУ ім.В.Гнатюка  навчались організовувати паломницькі тури

Студенти-історики ТНПУ ім.В.Гнатюка

навчались організовувати паломницькі тури

28 березня магістранти історичного факультету відвідали Комісію у справах паломництва Тернопільсько-Зборівської архієпархії української греко-католицької церкви, де мали змогу поспілкуватись із керівником Володимиром Борисяком. Завдяки синтезу ініціативи магістрантів та професора, доктора історичних наук Бистрицької Елли Володимирівни у ході вивчення дисципліни «релігійний туризм» і відбулась ця зустріч.

Розмова із паном Володимиром виявилась відкритою та невимушеною і більше нагадувала розмову добрих друзів, адже набула форми діалогу. Магістранти запитували про особливості організації паломницьких турів, основні місця паломництва для жителів нашого регіону, на що варто перш за все звертати уваги при даній роботі тощо.

Підсумовуючи, можемо зазначити, що магістранти завдяки такій зустрічі здобули не лише теоретичні знання, але й практичні. І немає сумніву, що у майбутньому вони зможуть організувати успішний паломницький тур. Сподіваємось, що схожі заходи набудуть традиційного характеру, адже здобутті безцінного практичного досвіду і тій чи іншій галузі наук.

Анна Леськів