Завершились змагання з футзалу   серед працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка (ФОТО)

Завершились змагання з футзалу

серед працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка

Підвівши підсумки турнірних таблиць двох підгруп в боротьбу за 3-4 місце вийшла команда "Звонкевич і К" та збірна команда інженерно-педагогічного факультету. В зустрічі перемогу здобула команда факультету ІПФ .

За перше місце у змаганнях боролись збірна команди факультету фізичного виховання та збірна команда факультету іноземних мов, географічного та хіміко-біологічного факультетів. Результат гри закінчився на користь факультету фізичного виховання.

Результати змагань:

1 місце – факультет фізичного виховання;

2 місце – збірна команда іноземних мов, географічного та хіміко-біологічного факультетів ;

3 місце – інженерно-педагогічний факультет.

Під час нагородження було визначено кращих дві номенації:

кращий гравець - Струганець Юрій,
кращий воротар - Пушкар Богдан.

Щиро дякуємо усім за участь у змаганнях!
Також вдячні за підтримку профспілкового комітету (голова Григорук А.А.), завдяки якій команди були нагороджена грамотами та грошовими призами.

Окрема подяка за підтримку та професійність в організації змагань з футзалу головному судді змагань Боднару Ярославу Богдановичу.

Панове, колеги, друзі!

Беручи участь у змаганнях, завжди пам'ятаймо олімпійське гасло –
«Головне участь, а не перемога»!

Ще раз усім дякуємо за пітримку спортивного духу нашого вузу і активну участь в подальших змаганнях з видів спорту.

Переглянути більше фото можна в альбомі

Голова спортивного клубу «Педагог»
П.М. Петрица