Щиросердечні вітання з нагоди ювілею Кравцю Володимиру Петровичу! 06.04.2017

Щиросердечні вітання з нагоди ювілею

Вельмишановний Володимире Петровичу!

Від імені колективу працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та профкому працівників прийміть щирі вітання з нагоди 70-річчя від Вашого Дня народження та 45-річчя науково-педагогічної та громадської діяльності!

Ваш життєвий і професійний шлях - невід'ємна частина становлення і розвитку Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, без перебільшення - одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів України, зі стін якого вийшли тисячі висококваліфікованих фахівців, відомих учених, що вписали золоті сторінки в історію освіти та науки.

Бути фундатором університету нового типу і ректором - почесно і відповідально. Ваш професіоналізм та принциповість визначають не лише стан освітньої культури в університеті, але й забезпечують його  динамічний розвиток, стабільність та мікроклімат у колективі університету.

Ми пишаємось тим, що нам випала можливість працювати з Вами і разом досягти професійних висот. Ваш невичерпний запал, працелюбність, мудрість та рішучість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає. Ви справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина.

Висловлюємо сердечну вдячність за Вашу творчу самовіддану працю, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас Ви даруєте студентам та колегам по роботі.

Хай Ваше життя буде сповнене подальших перемог, нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи і вистачає сил та енергії для нових звершень! Здоров’я Ваше хай завжди буде міцним, успіхи - вражаючими, друзі - вірними, а родина - щасливою.

Адміністрація,
профспілковий комітет працівників