ЗМІ про нас. ФК «Тернопіль-Педуніверситет» перемогу присвятив ювілею ректора 05.04.2017

ЗМІ про нас

ФК «Тернопіль-Педуніверситет»

перемогу присвятив ювілею ректора

Сьогодні, 5 квітня, ФК «Тернопіль-Педуніверитет» провів перший весняний матч у XVI-му чемпіонаті України серед ВНЗ. Наші земляки на виїзді на івано-франківському стадіоні «Рух» перемоги команду «Ураган-ПНУ», яка представляє студентський колектив Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника – 3:1.

Тернопільські студенти відкрили рахунок на 10-й хвилині – відзначився Артур Дорі. Незадовго, на 17-й хвилині, тернополяни відзначилися вдруге – гол забив Тарас Кривий. Третє взяття воріт на 80-й хвилині було за Іваном Когутом. І лише за п’ять хвилин до фінального свистка івано-франківці зуміли забити гол престижу.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Павлишен, Заставецький, Стриєшин, Коваленко, Лівіцький, Мострянський, Білик, М. Когут, Кривий, І. Когут, Дорі. На заміну виходили: Лис, Радкевич, Скибіцький, А. Когут.

Цю перемогу футболісти, головний тренер Василь Івегеш, начальник команди Ярослав Боднар та декан факультету фізичного виховання Володимир Омельяненко присвятили ректору Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Володимиру Петровичу Кравцю, який 6 квітня святкує 70-річчя.

Саме завдяки старанням ректора у вузі є потужна футбольна команда яка, єдина на України, є володарем «золотих» медалей студентського чемпіонату Європи. Окрім того, має в своєму послужному списку «бронзу» європейського форуму, являється діючим студентським чемпіоном України, кількаразовим призером першості України, чотирьохразовим чемпіоном Тернопільської області. А колишній студент ТНПУ Василь Чорний є переможцем Всесвітньої універсіади.

#ТНПУ_вітає_Ректора

Дата:  05.04.2017 23:00:00