Привітання від Олімпійської академії України. Нашому спортивному ректору – 70 06.04.2017

Привітання від Олімпійської академії України

Нашому спортивному ректору – 70

„Спливає час за віком вік.
Життя незмінне тріумфує.
Скрізь, де проходить чоловік,
Там завжди поруч спорт крокує.

із „Оди спорту” П’єра Де Кубертена

Ювілей – це завжди певний рубіж життя, коли, вдивляючись у прожиті роки, оцінюється місце людини в суспільстві, досягнення нею поставлених цілей, реалізація свого розуміння сенсу життя, народжуються нові задуми, будуються нові плани.

Ваш професіоналізм, багаторічна самовіддана, послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на лише у Тернопільському національному педагогічному унівеситету ім. Володимира Гнатюка, але спорту світового маштабу. Варто згадани випускниць нашого університету: Олімпійську чемпіонку Олену Підггрушну, чемпіонку Всесвітньої універсіади Олену Кривицьку, наших студентів учасників Олімпійських ігор, Чемпіонатів Світу і Європи, України. Небуло б спортивних досягнень, якби Ви, як ректор не розуміли все значення фізичної культури і спорту.

Вітаючи зі славним ювілеєм, передаю Вам щирі вітання та дяку від президента Олімпійської академії України д.п.н. професора Марії Булатової за значний внесок у розбудову олімпійського руху, впровадження олімпійської освіти та виховання молоді у дісі олімпійських ідеалів.

Голова Тернопільського обласного відділення
 Олімпійської академії України,
завідувач кафедри фізичного виховання
 ТНПУ ім. В.Гнатюка доц. Огнистий А.В.

#ТНПУ_вітає_Ректора

Дата:  06.04.2017 09:00:00