ЗМІ про нас. Вітання обласної організації профспілки працівників освіти і науки України 06.04.2017

ЗМІ про нас

Вітання обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

6 квітня 2017 року відзначає 70-річний ювілей шанований педагог, багатолітній наставник молодих учителів, громадський діяч, член президії Національної академії педагогічних наук України, атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, голова ради ректорів Тернопільщини, доктор педагогічних наук, професор, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Володимир Петрович Кравець.

Шановний Володимире Петровичу!

Воістину справа, якою ви займаєтесь, має величезну значимість для процвітання нашої держави, для її майбутнього. У день ювілею тисячі учителів Тернопільщини з теплою усмішкою згадують про вас і приносять подяку за знання, які ви їм дали, за атмосферу демократії, взаєморозуміння та співпраці, яку ви створили у стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, за вашу готовність підтримати його випускників у досягненні вершин науки.

Хай Бог посилає вам ще багато років у здоровї, творчому неспокої посеред веселого гамору молодих студентських голосів на благо України, для розвитку освіти і науки, для процвітання Тернопілля.Хай довгою і ясною буде ваша життєва дорога, шановний УЧИТЕЛЮ!

З повагою – Людмила Мокей, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

Газета «Свобода» від 5 квітня 2017 р.

#ТНПУ_вітає_Ректора

Дата:  06.04.2017 12:50:00