Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка   отримали грамоти   на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади   з фітнесу та рекреації 07.04.2017

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

отримали грамоти

на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади

з фітнесу та рекреації

Фітнес – не лише один з шляхів до здорового тіла,
але і основа диначної і творчої думки
Джон Кенеді

29 березня – 31 березня 2017 року делегація Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка у складі завідувача кафедри фізичного виховання Огнистого А.В., асистента кафедри ТОМФВ Власюка Р.А, голови спортивного клубу Петриці П.М. студентів факультету фізичного виховання Бакалець Ганни, Лабівської Христини, Петриці Юлії прийняла участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом „Фітнес і рекреація”. Студентська олімпіада проводилася на базі Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського.

Участь у олімпіаді взяли участь 50 учасників з 19 вищих навчальних закладів України.

Вдало виступили студенти нашого університету: Лабівська Христина, та Петрица Юля відзначені грамотами за краще практичне виконання.

Нагородження проводили: президент Міжнародної федерації фітнесу і бодібілдингу, ректор Міжнародного університету спорту Edmundas Daubaras; проректор з науки та зовнішніх зв’язків професор Вовканич А.С.; завідувач кафедри фітнесу і рекреації професор Жданова О.М.

Доц. Огнистий А.В.

Дата:  07.04.2017 14:47:00