Делегація молодих науковців   з ТНПУ ім.В.Гнатюка   взяла участь у роботі міжнародної конференції   „Молода спортивна наука України” 07.04.2017

Делегація молодих науковців

з ТНПУ ім.В.Гнатюка

взяла участь у роботі міжнародної конференції

„Молода спортивна наука України”

Хто думає про науку, той любить її,
а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися,
хоча б зовні він і здавався бездіяльним

Григорій Сковорода

Влучний вислів Григорія Сковороди відображає портрет сучасного аспіранта науковця. Підтвердженням слів відомого філософа стала участь делегації молодих науковців з Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка у двадцять першій міжнародній науковій конференції „Молода спортивна наука України”, яка відбулась 30-31 березня 2017 р. у Львівському державному університеті фізичної культури.

Доповідь аспірантки кафедри фізичного виховання Осіп Наталії Богданівни на тему „Значущість спеціальних знань у підготовці майбутніх педагогів-дошкільників до фізкультурою діяльності” визнано кращою за напрямком Фізичне виховання різних груп населення.

Під час наукового форуму учасники наукової конференції обмінялись цікавими думками, реалізація яких сприятиме ще більшій популяризації ідеї здорового способу життя та олімпійських цінностей серед молоді.

Доц. Огнистий А.В.

Дата:  07.04.2017 14:58:00