У Міжнародний день спорту за ради розвитку і миру   студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка зустрілися   зі  стипендіатом Національного Олімпійського комітету України

У Міжнародний день спорту за ради розвитку і миру

студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка зустрілися

зі  стипендіатом Національного Олімпійського

комітету України

О Спорт! Ти - мир й надбання
Усіх народів на планеті!

Несеш ти радість, щастя й мир
Немов ріка - весняні води.

П’єр де Кубертен

Цей вислів П’єра де Кубертена став провідною ідеєю зустрічі студентів факультету педагогіки і психології (напрям підготовки початкова освіта) Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка з випускником факультету фізичного виховання, стипендіатом Національного Олімпійського комітету України Іваном Панасюком.

Захід був організований кафедрою фізичного виховання за сприяння Тернопільського обласного відділення НОК України та Олімпійської академії України та приурочений відзначенню Міжнародного дня спорту заради розвитку і миру.

У ході бесіди студенти, майбутні вчителі початкових класів дізнались про спорт, як соціальне явище, видатних спортсменів-легкоатлетів, учасників Олімпійських ігор, випускників нашого університету: випускниць факультету фізичного виховання Віру Зозулю та Анжелу Балахонову.

Доц. Огнистий А.В.