На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім. В. Гнатюка відбувся науково-пізнавальний семінар «Психофізіологічні аспекти обробки інформації»

На хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбувся науково-пізнавальний семінар

«Психофізіологічні аспекти обробки інформації»

6 квітня 2017 року студенти та викладачі хіміко-біологічного факультету взяли активну участь у семінарі, присвяченому фізіологічним таємницям роботи мозку.

Науково-пізнавально-практично-мистецький – саме так назвали семінар присутні. Адже з цікавих і змістовних доповідей студентів слухачі дізналися про психофізіологічні особливості роботи мозку право- і ліворуких людей, чоловіків і жінок, а також інтро- та екстравертів.

Запропоновані проби для оцінки профілю функціональної асиметрії дозволили учасникам виявити, котра рука і нога у них переважає при виконанні моторних навиків, яке вухо і око є провідним за дії сенсорних стимулів. Не менш цікавими були завдання «Як ми бачимо світ?» та для визначення типу мислення.

Музичний супровід семінару допоміг активізувати увагу навіть втомлених після пар студентів. А пісня Скрябіна «Птахи» - задуматися та зрозуміти, яким різним є сприйняття й відображення всього зовнішнього світу у свідомості кожної людини.

Враження від семінару – чудові!

Висловлюємо подяку організаторам семінару доц. О.С. Волошин та доц. І.Б. Чень.

Студенти хіміко-біологічного факультету

Хомич Ю., Павлик Л., Гевчук О., Мацьків Т.