Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка дарували посмішки вихованцям дитячого будинку «Малятко» 10.04.2017

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка дарували посмішки

вихованцям дитячого будинку «Малятко»

6 квітня студенти факультету педагогіки і психології відвідали діток-сиріт та діток, позбавлених батьківського піклування у Тернопільському обласному спеціалізованому комунальному дитячому будинку «МАЛЯТКО».

Студенти спеціальності «Початкова освіта» потішили маленьких глядачів ляльковою виставою «Друзі пізнаються в біді», а по її закінченні разом з дітьми виготовляли Великодні прикраси. Розфарбовували, клеїли, спілкувались, граючи.

Члени «Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка» під керівництвом О.В.Водяної та всі бажаючі студенти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи провели майстер клас з виготовлення святкових листівок «Вербова гілочка», розповідали малечі про Вербну неділю та Великдень, танцювали. На завершення діток порадували подаруночками, святковими кульками, ласощами та іграшками.

Всі отримали заряд позитиву, нових вражень та приємних емоцій. Студенти обіцяють, що такі заходи вони провели не востаннє. Заклад відкритий до співпраці, а дітки чекають і потребують уваги і тепла всіх небайдужих!

Водяна О.В.

Дата:  10.04.2017 12:00:00