Успішний виступ команди географічного факультету на Всеукраїнській олімпіаді з географії

Успішний виступ

команди географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

на Всеукраїнській олімпіаді з географії

4-7 квітня 2017 року відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09 грудня 2016 р. на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії.

Цього року участь у студентській Олімпіаді взяли 54 представники із 23 вищих навчальних закладів, які представляли різні куточки нашої України. Кожен із учасників виборов це право перемігши в І етапі Олімпіади, що проходив на базі рідних вищів.

5 та 6 квітня безпосередньо відбулися турнірні змагання. Вони проходили в два тури – теоретичний і практичний. На теоретичному турі були запропоновані конкурсні завдання з питань сучасної географічної науки. Завдання другого туру передбачали вирішення практичних завдань із використанням контурних карт.

За результатами теоретичного та практичного турів було визначено переможців та призерів Олімпіади.

Приємно, що ІІІ місце за результатами двох турів здобув студент IV курсу географічного факультету Назарій Жмелюк (варто підкреслити, що за Положенням про проведення олімпіади нагороджувалось лише по одному учаснику за кожне місце).

Грамотою за найоригінальніше викладення завдань практичного туру була також відзначена друга учасниця команди – студентка IV курсу Тетяна Карач, яка в підсумку отримала шосте місце.

Керівником команди був доц.А.В.Кузишин.

Вітаємо учасників Всеукраїнської олімпіади з географії з успішним виступом!!!

Урочисте відкриття Олімпіади

Назарій Жмелюк з Президентом Українського географічного товариства

Команда Географічного факультету ТНПУ (Н. Жмелюк, Т. Карач, А. Кузишин) з Президентом Українського географічного товариства Академіком АН ВШ проф. Олійником Я.Б.

Відзнаки переможців

За інформацією географічного факультету