Історичний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка подбав гостинці на Великдень для захисників Вітчизни

Історичний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка

подбав гостинці на Великдень

для захисників Вітчизни

11 квітня відбулось відправлення Великодніх подарунків українським воїнам 80-ї ОДШБр, в якій служив у 2015-2016 рр. завідувач кафедри стародавньої та середньовічної історії, професор Іван Степанович Зуляк.

За ініціативи студентів та викладачів історичного факультету, під керівництвом доцента кафедри стародавньої та середньовічної історії Оксани Василівни Ятищук та диспетчера історичного факультету Ірини Віталіївни Ракович було зібрано кошти, на які закуплено 200 Великодніх пасок, цукерки. Також закуплено пральний порошок, речі побутового призначення. До акції також долучились учні шкіл № 29 і № 16. Діти написали й намалювали вітальні листівки, назбирали солодощі.

Це вже далеко не перша волонтерська акція історичного факультету. Сподіваємось, що в цьому напрямку історики працюватимуть і надалі.

Доцент кафедри стародавньої
та