Факультет іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка долучився до проведення І Всеукраїнського фестивалю «КіноХвилька»

Факультет іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка

долучився до проведення

І Всеукраїнського фестивалю

«КіноХвилька»

7 — 9 квітня студенти та викладачі кафедри теорії і практики перекладу Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка долучились до організації та проведення І Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації та телебачення «КіноХвилька», організованого громадською організацією Творче об’єднання «КіноХвиля» та громадською спілкою «Асоціація регіонального розвитку та міжнародного співробітництва “Стратегія успіху”» за сприяння Тернопільської міської ради.

В рамках одного із напрямків фестивалю — «KinoEnglish» — під керівництвом викладача кафедри теорії і практики перекладу, координатора проекту та члена-організатора фестивалю Гоци Н. М. відбулася профорієнтація із учасниками та відвідувачами щодо вступу абітурієнтів на спеціальності кафедри. Профорієнтація тривала впродовж усіх трьох днів проведення фестивалю.

Надія Будна