Зустріч делегації факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка з фахівцями з фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника

Зустріч делегації факультету

фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка

з фахівцями з фізичного виховання і спорту

Прикарпатського національного університету

імені В.Стефаника

21 квітня 2017 року відбулась зустріч делегації факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка у складі завідувача кафедри фізичного виховання доцента Огнистого А.В., доцента кафедри ТМОПС Єднака В.Д. викладача кафедри ТОМФВ Власюка Р.А. із деканом факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника проф. Яцівим Я.М. та провідними викладачами факультету.

В рамках зустрічі було обговорено питання співпраці між кафедрами у напрямку організації спільних наукових досліджень, підвищення кваліфікації викладачів, спортивних змагань. Важливе місце у  ході зустрічі було відведенню обговоренню питань олімпійської освіти серед молоді та проведенню спільних заходів сприяння поширенню принципів Олімпізму серед студентів та працівників навчальних закладів.

Доц. Огнистий А.В.