День довкілля зі студентами хіміко-біологічного факультету

Підвівся вранці, умився, опорядився - і відразу ж упорядкував свою планету.

А. Сент-Екзюпері

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують  День навколишнього середовища. Головною метою цього свята є покращення стану природи. Багато заходів, що покликані відзначити цей день, проводяться на міському, обласному та державному рівні. Це і озеленення територій, і прибирання парків, алей, і проведення різноманітних конкурсів на екологічну тематику, і організація конференцій, лекцій на тему охорони природи.

В рамках проведення тижня кафедри ботаніки та зоології до святкування долучились і студенти третього курсу хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. За підтримки викладачів кафедри ботаніки та зоології Мацюк О.Б, Герц Н.В. та доцента Конончука О.Б. вони почали упорядкування своєї  маленької планети - агробіологічної лабораторії. Студенти прибирали довкілля від пластикових і поліетиленових виробів. Адже науковці давно встановили, що для розкладання пластику потрібно близько 180-200 років.

День довкілля  можна відзначати по-різному. Та, в будь-якому випадку, це є  прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Кожен повинен зробити його сам. Почати зі своє маленької планти. Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

Староста ХП-33
Ворона Г.