Студентську наукову конференцію   «Екологія: актуальні проблеми сучасності»   організували на географічному факультеті   ТНПУ ім.В.Гнатюка

Студентську наукову конференцію

«Екологія: актуальні проблеми сучасності»

організували на географічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

24 квітня 2017 року на географічному факультеті, в рамках тижня кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін, відбулося пленарне засідання студентської наукової конференції «Екологія: актуальні проблеми сучасності» у якому взяли участь студенти-екологи усіх курсів. Присутніми були також викладачі кафедри – професор Царик Л.П., доценти Стецько Н.П., Лісова Н.О., Барна І.М., викладач Каплун І.Г.

З привітальним словом звернувся завідувач кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін професор Царик Л.П., акцентувавши увагу на наукових здобутках кафедри впродовж останніх років.  Любомир Петрович також поділився з присутніми проблемою ефективного функціонування комплексної зеленої зони м. Тернопіль.

На засіданні пролунали виступи студентів-екологів 4 курсу та магістрантів. Так, Марія Баталова та Роман Демків присвятили свої доповіді оцінці земельних ресурсів. Цідило Юлія – проблемі оптимізації землекористування Романівської сільської ради.  Магістранти Ірина Сельська та  Юлія Сплавінська представили результати досліджень щодо якості продуктів харчування, а  Кузик Ігор обґрунтував екологічні ризики проекту побудови каскаду  ГЕС на річці Дністер.

Виступи учасників привернули увагу присутніх та залучили їх до жвавої дискусії.

Доцент кафедри геоекології
та методики викладання