На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся круглий стіл, присвячений Міжнародному Дню птахів

На хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбувся круглий стіл,

присвячений Міжнародному Дню птахів

Традиційно щороку на хіміко-біологічному факультеті відбувається акція, приурочена зустрічі птахів. Ось і цього року на кафедрі ботаніки та зоології студентами 21 групи під керівництвом викладачів кафедри доц. Л.О.Шевчик, викл. Н.В.Москалюк, доц. М.А.Крижановської було проведено круглий стіл, присвячений Міжнародному Дню птахів на тему: «В.С Талпош – відомий орнітолог, педагог та натураліст України».

Свято відвідали викладачі факультету, рідні, гості, які знали і працювали з Василем Степановичем Талпошом (Л.В.Талпош, доц. Г.Ш.Батирова, доц. С.С.Подобівський, А.Л.Станіславчук) і, звичайно, студенти хіміко-біологічного факультету.

У рекреації хіміко-біологічного факультету була розміщена виставка робіт В. С. Талпоша, де були представлені основні науково-методичні праці, оригінальні рисунки, таксидермічні матеріали тушок, яєць та гнізд птахів Захілного Поділля, зібрані та виготовлені відомим в Україні орнітологом.

Під час роботи круглого столу організатори провели екскурс з біографії Василя Степановича, детально ознайомили присутніх з науковою спадщиною вченого, виділивши сферу наукових інтересів та специфіку наукових досліджень у різні періоди життя орнітолога. Доречними були спогади колег, друзів та учнів Василя Степановича, котрі на деякий час допомогли оживити образ друга, вченого, вчителя.

Окрасою круглого столу став проведений організаторами майстер-клас по виготовленню виробів з солоного тіста «Пташиний вернісаж». Кожен з присутніх відчув себе митцем і взяв участь у виготовленні першого провісника весни – птаха. Невеличкі сувеніри залишилися для усіх приємною згадкою про круглий стіл.

Студенти 21 групи хіміко-біологічного факультету

Смаль В., Смола І., Зіброцька О.