23 квітня  –  ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ   І АВТОРСЬКОГО ПРАВА

І АВТОРСЬКОГО ПРАВА

Щоб підготувати людину

духовно до самостійного життя,

треба ввести її у світ книг.

Сухомлинський В. О.

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі.

В усьому світі цього дня купують, дарують, читають книжки. Не забули про цей день і на факультеті педагогіки та психології. У підготовці свята брали участь: студенти-магістранти 5 курсу відділення «початкова освіта» та члени науково-дослідної лабораторії шкільного підручника. Відзначення Всесвітнього Дня книги та авторського права відбулось також за участі студентів та викладачів відділення «початкова освіта» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Загальне керівництво здійснювала завідувач кафедри науково-дослідної лабораторії шкільного підручника професор ТНПУ ім. В. Гнатюка – Кодлюк Я.П.

У цей день студенти могли переглянути стінгазету «Книги-це ріки, що наповнюють моря» ,  виставку книг, що відбудеться за сприянням лабораторії шкільного підручника, буклет до дня книги.

А також  проводились  цікаві та пізнавальні перерви, зустрічі з авторами навчальної літератури,  фотозона та  багато нових вражень та емоцій.