На факультеті філології і журналістики  ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася студентська наукова конференція

На факультеті філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбулася студентська наукова конференція

26 квітня 2017 року на факультеті філології і журналістики відбулася студентська наукова конференція.

Під керівництвом викладачів кафедри загального мовознавства і слов’янських мов працювало дві секції.

Одна з них – «Семантико-граматичні дослідження сучасної української мови».  У роботі секції взяли участь студенти і магістранти, які виступили з актуальними питаннями сучасної лінгвістичної науки. Так, під керівництвом док. філол. наук,  проф. Вільчинскої Тетяни Пилипівни, канд. філол. наук, доц. Бабій Ірини Михайлівни, канд. філол. наук, доц. Свистун Ніни Олександрівни студенти підготували ґрунтовні доповіді з концептології, когнітивної лінгвістики, лексики, фразеології, дериватології, граматики, синтаксису, ономастики.

Варто зазначити, що кращі доповіді відбирали студенти-глядачі за такими критеріями: наукова новизна дослідження, достовірність фактів, уміння доповідача зацікавити аудиторію, відповідати на запитання викладачів і студентів тощо.

Кращі доповіді були відзначені грамотами:

- І місце  одержала магістрантка групи мУм-1 Савчук Юлія з доповіддю «Складні безсполучникові речення: структурно-семантичний аспект (на матеріалі роману Дари Корній «Зворотний бік темряви»)» (науковий керівник – канд. філол. наук, доц. Свистун Н. О.),

- ІІ місцестудентка групи УФ-22 Рибак Вікторія з доповіддю «Авторські неологізми у романі «Записки українського самашедшого» Ліни Костенко» (науковий керівник – канд. філол. наук, доц. Бабій І. М.);

- ІІІ місцестудентка групи УФ-22 Шевчук Катерина з доповіддю «Фразеологізми у романі «Покров» Люко Дашвар» (науковий керівник – канд. філол. наук, доц. Бабій І. М.).

Кандидат філол. наук, доц. Свистун Н. О.

Фото: Серкіз Наталя