День відкритих дверейна інженерно-педагогічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка

на інженерно-педагогічному факультеті
ТНПУ ім.В.Гнатюка

27 квітня 2017 року на інженерно-педагогічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся День відкритих дверей. Понад 80 студентів з Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського, Коломийського індустріально-педагогічного технікуму, Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя виявили бажання стати студентами факультету.

IMG_5320

Майбутні абітурієнти ознайомилися з правилами вступу та вимогами навчання в університеті, особливостями навчального процесу.

IMG_5318

Гості побачили матеріально-технічну базу факультету. Завідувачі кафедр (Федорейко В. С., Туранов Ю. О., Горбатюк Р. М.)  розповіли майбутнім студентам про специфіку підготовки фахівців за спеціальностями: «Професійна освіта (Транспорт)», «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)», «Технологічна освіта».

IMG_5330

IMG_5328

IMG_5336

Враховуючи побажання випускників коледжів, було проведено екскурсію в гуртожиток № 4, де вони мали змогу ознайомитися з умовами проживання студентів факультету.

IMG_5346

Майбутні студенти мали змогу відвідати читальні зали бібліотеки, навчальні аудиторії, спортивні зали головного корпусу.

IMG_5353

Після отриманих вражень керівництво факультету запросило всіх гостей на обід.

IMG_5426

Закінчилась зустріч екскурсією файним містом Тернополем.

IMG_5511