В ТНПУ ім.В.Гнатюка завітав муніципальний хор «Київ»

В ТНПУ ім.В.Гнатюка завітав

муніципальний хор «Київ»

26 квітня в залі ТНПУ ім. В. Гнатюка студенти, викладачі та мистецька інтелігенція міста мали можливість насолодитись перлинами української хорової музики у виконанні муніципального хору «Київ» під орудою лауреата Шевченківської премії Миколи Гобдича.

Цікава та різноманітна програма колективу не залишила байдужим жодного присутнього, зокрема прозвучали українські великодні піснеспіви – партесний концерт Миколи Дилецького, твори Артемія Веделя та Миколи Березовського  та ін. У першому відділі, хораторія «Та віють вітри» Ганни Гаврилець (II відділ). Професіоналізм, артистизм,  досконале хорове звучання кожного мистецького твору та харизма керівника супроводжувалось бурхливими аплодисментами вдячної публіки. Хочеться висловити подяку організаторам такого чудового мистецького свята.

Сподіваюсь, що, ми, викладачі та наші студенти отримали потужний поштовх для творчих досягнень.

Заввідділом хорового диригування
кафедри музикознавства