На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася творча зустріч зі студентами музичного училища імені Соломії Крушельницької

На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбулася творча зустріч

зі студентами музичного училища

ім. Соломії Крушельницької

28 квітня на факультеті мистецтв відбулася творча зустріч студентів Тернопільського державного музичного училища імені Соломії Крушельницької та студентів факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У концерті баянної музики брали участь студенти Тригук Володимир, Стецька Вікторія, Панасик Максим клас викладача Дмитришина Михайла Володимировича та  магістрант факультету мистецтв Годованко Юрій клас доцента Баньковського Анатолія Михайловича. Вів мистецький захід Заслужений діяч мистецтв України Кіцила Юрій Вітольдович.

Учасники на високому рівні представили свої концертні програми та отримали заслужені оплески глядачів. Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю між нашими навчальними закладами.

Доцент кафедри музикознавства
та методики музичного мистецтва