Студенти географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка візьмуть участь в українсько-німецькому проекті

Студенти географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

візьмуть участь в українсько-німецькому проекті

В рамках реалізації екологічного проекту «Громадська діяльність для ідеального навколишнього середовища в Західній Україні» 28 квітня 2017 року географічний факультет відвідав керівник фонду «Freie Ukraine» (Німеччини) Бернд Генн.

Пан Бернд є загальним керівником проекту до якого долучені студенти-екологи Тернопільського та Чернівецького національних університетів а також екологи Технічного університету м. Брауншвайг.

На географічному факультеті п. Бернд відвідав деканат та кафедру геоекології та методики викладання екологічних дисциплін, де пройшла конструктивна бесіда з участю керівництва та студактиву. Німецький гість з цікавістю оглянув факультетський геологічний музей.

Метою проекту є  привернення уваги громадськості до стану річок Серет та Прут, береги яких забруднені стихійними сміттєзвалищами. Створений молодіжний актив із Тернополя, Чернівців та Брауншвайгу, спільно із викладачами, буде залучений до дослідження певних об’єктів і поза проектом. В межах названого проекту його учасники проводитимуть також соціологічну та просвітницьку роботу.

Каплун І.Г., Чеболда І.Ю..

доценти кафедри геоекології

та методики викладання екологічних дисциплін