В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся практичний круглий стіл «Молодь в соціальних реаліях сьогодення»

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся

практичний круглий стіл

«Молодь в соціальних реаліях сьогодення»

Кафедрою філософії та економічної теорії ТНПУ імені Володимира Гнатюка 4.05.2017 р . був проведений  науково – практичний круглий стіл «Молодь в соціальних реаліях сьогодення». Організатором заходу виступила доцент кафедри Петришин Г.Р. Учасниками заходу стали студенти другого і третього курсів психолого – педагогічного відділення факультету педагогіки та психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Актуальні проблеми сучасної молоді у своїх виступах висвітили студенти Л. Андрейко, О. Дмитришин О.,  Х. Дяченко, А. Лужецька, С. Майхер, І.Козоріз, В. Попільовська та інші. Учасники круглого столу акцентували увагу на питаннях особливостей соціалізації сучасної молоді в соціокультурних реаліях українського суспільства. Активність студентства в процесі обговорення тематики заходу показала  його науково -  практичну значимість та ефективність проведення таких зустрічей.

Доц. кафедри філософії
та економічної теорії