Спортсмени факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка здобули путівку на Всесвітню Універсіаду з легкої атлетики!

Спортсмени факультету фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка здобули путівку

на Всесвітню Універсіаду з легкої атлетики!

7-8 травня в Луцьку проходила ХІІ Всеукраїнська Універсіада України з легкої атлетики. В ній взяли участь більше 450 студентів, які представляли 28 вишів України.

Гідно на Універсіаді виступили і представники ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Першою перетнула фінішну стрічку в стипль-чезі магістрантка факультету фізичного виховання Наталія Стребкова. Дистанцію в 3000 метрів із перешкодами вона подолала за 10 хвилин 11,61 секунди.

В штовханні «дорослого» ядра (7,260 кг) і метанні диску (2 кілограми) Іван Карюк та Олександр Шилівський синхронно посіли два п’ятих і два сьомих місця. Дев’яті позиції в своїх дисциплінах завоювали Оксана Більчак (800 метрів), яка ще не повністю відновилася після травми, Олександр Хома і Христина Стефанишин (висота). 10 місце у бігу на 100 м посів Допта Володимир. 11-ою в стрибках у висоту була Лукачат Юлія. Естафетна команда 4х100м (Хома Олександр, Цебринський Олег, Допта Володимир та Удодов Руслан) посіла 12 місце.

З об’єктивних причин наша команда виступала не повним складом і це завадило боротись за високе загальнокомандне місце. Загалом збірна нашого вузу набрала 266 очок і посіла 17 місце.

За результатами виступу Наталія Стребкова включена до складу студентської збірної України для участі у Всесвітній Універсіаді, яка пройде у серпні місяці 2017 року у м.Тайбей (Тайвань)

Всі спортсмени навчаються на факультеті фізичного виховання.

Доц. ТМОПС Єднак В.Д.