Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка  оплесками приймали у Збаразькому замку

Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

оплесками приймали у Збаразькому замку

7 травня художні колективи факультету мистецтв ТНПУ ім.  В. Гнатюка взяли участь у програмі з нагоди щорічного святкування дня міста Збаража та відкриття туристичного сезону у Збаразькому замку.

Студенти кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання Валентин Дуда, Христина Боднарук, Андрій Шпак, які працювали на пленері, малювали краєвиди Збаража.  У день міста наші творчі колективи, а саме ансамбль бандуристів, керівник Заслужений артист України, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва  Дмитро Губ’як та ансамбль народної музики «Музики»,  керівник заслужений працівник культури України, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва  Анатолій Баньковський, порадували глядачів виконанням українських народних пісень. Концерт став справжньою окрасою свята.  Організаторами заходу були доценти кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Богдан та Валентина Водяні.

Інформаційна група факультету мистецтв