Грандіозно відсвяткував свій День народження  факультет педагогіки та психології  ТНПУ ім.В.Гнатюка! (ФОТО)

Грандіозно відсвяткував свій День народження
факультет педагогіки та психології
ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Цьогоріч тематикою незабутнього свята став справжній кінофестиваль, майже, як у Каннах! Тут були присутні безліч кіножанрів: від новинок кіно, мелодрам і комедій до гангстерських фільмів та бойовиків!

За традицією, під звуки запальних музик, колона студентів та викладачів прийшла до головного корпусу, де й відбувалися урочистості. Усі охочі могли зробити пам’ятне фото біля банера. Також гостей свята частували попкорном власного приготування.

Розпочався концерт із привітання нашого найкращого декана – Чайки Володимира Мирославовича, який приїхав на сцену велосипедом, як за мотивами серіалу «Слуга народу». Глядачі мали змогу побачити фрагмент фільму «Боротьба за трон». А запальні танці від «викладачів» створили неймовірну атмосферу у залі. Студенти та викладачі брали участь у музичному конкурсі, де з відривом у 2 бали перемогли студенти. На наш кінофестиваль завітали маленькі смурфики, які усіх розвеселили. На сцені лунало багато тематичних пісень, «дикі танці» не залишили байдужими глядачів. Створювали позитивний настрій хлопці з КВН команди «Галя балувана».

Проте родзинкою свята стала прем’єра 1327 серії «Величного століття Сулеймана», де султан-декан приймав гарем із чарівних колег! Драйвовий фінальний номер довершив концертну программу  – бременські музиканти та всі учасники свята, запалили іскру натхнення у всіх присутніх аж до наступного року!

Дякуємо усім, хто завітав на наше свято, сподіваємося, вам сподобалося!