ЗМІ про нас. Сергій Надал привітав Тернопільський національний педагогічний університет з 77-річчям

ЗМІ про нас

Сергій Надал привітав

Тернопільський національний

педагогічний університет

з 77-річчям

12 травня міський голова Сергій Надал під час урочистостей привітав з 77-річчям Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Цей університет - один із найстаріших вищих навчальних закладів у Західному регіоні.

«Саме завдяки вам та вашій роботі Тернопіль є однією зі студентських та наукових столиць України, - зазначив очільник Тернополя. - Щиро дякую керівництву та викладачам педагогічного університету за працю на користь України та Тернополя. Студентам хочу побажати бути гідними високого звання студента Тернопільського національного педагогічного університету, а усім іншим - натхнення, плідної освітньої та наукової праці».

www.rada.te.ua