Конкурс малюнку «Фізична культура і спорт очима майбутнього вчителя» в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Конкурс малюнку

«Фізична культура і спорт

очима майбутнього вчителя»

в ТНПУ ім.В.Гнатюка

У цьому році факультет фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка святкує 60 річчя з дня створення.

З цієї нагоди Тернопільське обласне відділення Олімпійської академії України, спільно з кафедрою фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, проводять конкурс малюнку «Фізична культура і спорт очима майбутнього вчителя».

Провідна ідея цього конкурсу – привернути увагу студентів до спорту, здорового способу життя й надати можливість педагогам, як носіям олімпійських цінностей, через малюнок висловити своє ставлення до фізичної культури і спорту, бачення себе в спорті. Активно долучилися до олімпійського руху та взяли участь у конкурсі малюнків 49 студентів.

Переможець конкурсу визначиться за найбільшою кількістю «вподобань» у соціальних мережах. Підсумку конкурсу будуть оголошені до дня святкування 60 річчя факультету фізичного виховання.

Конкурсні малюнки можна подивитись тут