Викладач історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка спростував міфи новітньої історії

Викладач історичного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

спростував міфи новітньої історії

11 травня 2017 р. в рамках обласного методичного об'єднання викладачів суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області на базі ДВНЗ "Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі" відбувся відкритий виховний захід "Спростування міфів новітньої історії України як протидія російській пропаганді".

Перед присутніми освітянами виступив викладач історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка, кандидат історичних наук,  доцент кафедри історії України В.Д.Терещенко. Його доповідь буда присвячена спростуванню найпопулярніших пропагандистках міфів щодо історії України періоду Другої світової війни.