Богатирі ТНПУ ім.В.Гнатюка знову на висоті!

Успішними видались вихідні для студентів факультету фізичного виховання. Одразу на двох змаганнях продемонстрували свій високий клас штовхальники ядра Іван Карюк (ІІ курс ФФВ) та Олександр Шилівський (І курс ФФВ).

11-13 травня в Умані відбулися Всеукраїнські змагання з метань – на призи бронзового призера Олімпійських ігор-1996 з метання молота Олександра Крикуна. У Іван Карюк, вкотре у цьому році у штовханні ядра, незважаючи на дощ, встановив особистий рекорд та рекорд області для юніорів (U-20). У переможній спробі ядро приземлилось на 19 м 39 см.

Цими ж днями в Луцьку Олександр Шилівський, у складі збірної України виступав на матчевій зустрічі Україна-Білорусь-Ізраїль-Румунія-Кіпр (U-20).

Олександр також встановив особистий рекорд. Його результат – 18м 14см дозволив посісти друге місце. Цей результат став вагомим внеском у загальну перемогу збірної України у цій матчевій зустрічі.

Доц.ТМОПС
 Єднак В.Д.