Студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка взяли участь у вечорі пам'яті "Гора Карачун"

Студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка

взяли участь у вечорі пам'яті

"Гора Карачун"

15 травня студенти історичного факультету та факультету педагогіки і психології, доц. Брославський В.Л. та доц.Чорна І.М. взяли участь у вечорі пам'яті подій АТО "Гора Карачун", що проходив в Українському народному домі "Перемога".

Захід відбувався за участі учасників АТО, а саме автора книги "Іловайський щоденник" Романа Зіненка, добровольця батальйону "ДНІПРО-1". Свою вдячність за героїзм та відстоювання територіальної цілісності України від імені колективу університету висловила Ірина Чорна, подарувавши квіти автору книги.

Піднесена та урочиста атмосфера вечора доповнювалась фотовиставкою подій АТО, військово-патріотичними виступами виконавців, а також спілкуванням з учасниками війни за незалежність України 2014-2017 рр.

Відділ у справах молоді