Захоплюючу подорож мальовничим Поділлям   здійснили студенти факультету педагогіки та психології   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Захоплюючу подорож мальовничим Поділлям

здійснили студенти факультету

педагогіки та психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Виростай, дитино, й пам`ятай:
Батьківщина – то найкращий край.

Дмитро Павличко

Природа Подільського краю  надзвичайно мальовнича. Місця, які ми відвідали, мають вражаючі краєвиди та чарівну природу.

Анатоль Франс говорив: «Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома. Адже є стільки прекрасних місць на нашій рідній землі».

Незабутня подорож залишила гарні враження та спогади, тому студенти під керівництвом викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи (к. п. н., доц. Главацької О. Л., к. п. н. Олійник Г. М.) разом вирішили відкрити для себе нові місця рідного краю.

На все життя нам запам’яталися такі чарівні місця: печера “Кришталева”с.Кривче , с.Монастирок Борщівського р-ну, Джуринський водоспад с.Нирків Заліщинського р-ну та с.Хрещатик Чернівецької обл.

Ранок був сонячним. Ми з гарним настроєм вирішили у захоплюючу подорож . Дорога була веселою ,  завдяки дружній атмосфері та народним українським пісням, які лунали з наших уст, час в автобусі пролетів так швидко.

З якою цікавістю була зустріч у печері “Кришталева”. Ми здивовано затамували подих, адже ніколи ще не були так глибоко під землею. Печера вразила нас своєю неповторністю і таємничістю. Кристали, які утворювалися упродовж  віків, були схожі на голову дельфіна, нічну сову, зачаровану троянду, хобот слона, хребет крокодила та багато інших незвичних фігур.

Другою нашою зупинкою стало с.Монастирок, його ще називають Стоунхенджем. Місце це було святим ще понад три тисячі років тому. Свідчення цьому є язичницький храм у печері і жертовник дохристиянської доби. Хочемо поділитись емоціями, які  подарували нам чудові пейзажі  каньйону річки Серет, яка звивалася серед густого лісу. А які неповторні враження від цвітіння трав, які п’янили нас медовим ароматом.

А яка краса Джуринського водоспаду у с.Нирків! Мальовнича природа і шум води дають можливість відпочити і душею і тілом. Ця  подорож до Джуринського водоспаду, запам’ятається на все життя, це одне з тих місць, куди хочеться завжди повертатись...

Джуринський водоспад вважається найбільшим рівнинним водоспадом в Україні. Він заввишки 16 метрів. Не віриться, що до його створення долучилися люди. За легендою, татари під час облоги замку спрямували річку в інше русло, завдяки цьому ми маємо змогу милуватися його красою.

Як не хотілося щоб день приближався до кінця, бо дорога виснажила кожного. Але ми вирішили не в трачати шансу і відвідали одну з наймальовничіших точок Західної України. Це оглядовий майданчик навпроти Заліщиків, с. Хрещатик. Саме тут видно, як  Дністер  робить видовищну петлю довкола міста, тому ми із хорошими враженнями закінчили нашу захоплюючу подорож.

Ми, студенти ТНПУ імені В. Гнатюка, факультету педагогіки і психології, психолого-педагогічного відділення, спеціальності «Соціальна робота», вдячні за таку можливість відвідати такі захоплюючі куточки нашого краю, після яких ми були приємно враженні. Після подорожі  отримали море хороших вражень і нових відкриттів для себе та бурю  позитивних емоцій, які залишаться у нас назавжди.

Хочемо ще раз і ще раз повернутися!  Не опускаймо такий шанс, який дається нам не завжди, тому запрошуємо всіх бажаючих помандрувати з нами дорогами, які будемо разом пізнавати, відкриваючи багато нового і цікавого про історію нашого краю.

Студенти групи СР 31
факультету педагогіки та психології
Мельник Х.С., Бабійчук  І.Р.

Вхід у печеру Кришталева

Джуринський водоспад

Ми в печері Кришталева

с. Монастирок. Річка Серет