На факультеті мистецтв відбувся звітний концерт

18 травня 2017 року на факультеті мистецтв відбувся звітний концерт викладача Тернопільського державного музичного училища ім. С. Крушельницької Кушнірика Мирослава Михайловича.

У концерті брали участь випускники Тернопільського державного музичного училища ім. С. Крушельницької Олег Боїло, Артем Вовчук, Ярослав Мамуляк та студент групи ММ-41 факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Михайло Яцишин.

Глядачі мали можливість почути такі  інструментальні твори у виконанні учасників концерту:

Й.С.Бах. Соната Es-dur, ч. І; В.А.Моцарт. Рондо; «Moose the Mooche».  –  Михайло Яцишин (саксофон).

Концертмейстер – Надія Терещук.

В.А.Моцарт.  Концерт №4 Es-dur, ч. І ; О.Глазунов. «Мрії».  – Боїло Олег (валторна);

П.Чайковський «Чи панує день»; О. Аратюнян. Концертне скерцо. – Вовчкук Артем (труба);

Р.Глієр. Концерт для валторни з оркестром; Д.Фалілєєв. Поема.  –   Мамуляк Ярослав (валторна).

Концертмейстер – випускниця факультету мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка Наталя Скалій.

Декан факультету мистецтв, доцент Зіновій Миколайович Стельмащук подякував викладачу кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Мирославу Михайловичу Кшнірику та учасникам концерту за чудові виступи і висловив побажання про подальшу творчу співпрацю між нашими мистецькими освітніми закладами.

Інформаційна група факультету мистецтв