Вітаємо з Днем науки в Україні!

Вітаємо з Днем науки!

Шановна університетська громадо!

Ось уже 20 років у третю суботу травня в Україні відзначається День науки.

Щиро вітаємо колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка з цим знаменним святом, до якого так чи інакше причетні усі!

Щороку в унівеситеті більшає число науковців, докторів та кандидатів наук, розвиваються теми і напрямки, проводяться наукові конференції з міжнародною участю, студенти та магістранти побують свої сили у власних досліженнях та здобувають перемоги на конкурсах наукових робіт, проводять наукові пікніки для школярів.

Значні бібліотечні ресурси, спеціалізовані лабораторії та сучасні комп'ютерні комплекси,  співпраця ТНПУ ім.В.Гнатюка з науковими установами сприяють цьому якнайкраще.

Нехай же наш вклад в науку України дасть потужний поштовх розвитку на благо людства!

Нових вам ідей і цікавих пошуків, вагомих здобутків і глибоких тем, дорогі науковці!

Нехай наукові школи ТНПУ ім.В.Гнатюка і надалі будуть знаними в усьому світі!

Міцного вам здоров'я, удачі, наснаги, радості знахідок, неординарних рішень, незгсаючого інтересу, успішного вирішення важливих проблем у ваших грунтовних розробках!