Науковці ТНПУ ім.В.Гнатюка отримали відзнаки Міністерства освіти і науки України

Науковці ТНПУ ім.В.Гнатюка

отримали відзнаки

Міністерства освіти і науки  України

Наказом Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання молоді викладачі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка отримали державні відзнаки:

-  нагрудним знаком "За наукові та освітні досягнення" нагороджено професора кафедри хімії та методики її навчання СТОЛЯР Оксану Борисівну;

- нагрудним знаком "Відмінник освіти" нагороджено декана хіміко-біологічного факультету ДРОБИК Надію Михайлівну.

"Подякою Міністерства освіти і науки України" відзначено:

- доцента  кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти БОЙКО Марію Миколаївну;

- доцента кафедри технологічної освіти та охорони праці ГЕВКА Ігоря Васильовича;

- доцента кафедри практичної психології ШПАК Марію Мирославівну.

Щиро вітаємо колег та бажаємо їм  щастя, міцного здоров'я,  наснаги і подальших успіхів та здобутків!