Студенти та викладачі кафедри практичної психології представляли ТНПУ ім.В.Гнатюка на «Наукових пікніках» (ФОТО)

Студенти та викладачі

кафедри практичної психології

представляли ТНПУ ім.В.Гнатюка

на «Наукових пікніках»

21 травня 2017 року студенти та викладачі кафедри практичної психології долучилися до міжнародного проекту «Наукові пікніки», що проходив у Тернополі.

Студенти-психологи проявили себе якнайкраще і на практиці показали усі здобуті під час навчання знання. Зокрема, за допомогою методів арт-терапії показали батькам, як можна розвивати у дітей творчі здібності, стимулювати дитину до креативного самовираження, розкриття власного «Я» та розвивати у діток дрібну моторику. Із впевненістю, можемо сказати, що завдяки такими студентами психології велике майбутнє.

Підсумовуючи, від імені усіх студентів хочемо подякувати викладачам кафедри практичної психології за невтомну працю та знання, які ви передаєте нам. Дякуємо вам за все, адже ваша підтримка є важливою для нас, майбутніх психологів.

Студентський декан
психолого-педагогічного відділення