Факультет фізичного виховання відзначив ювілей

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор університету професор Кравець В.П.

Декан факультету фізичного виховання доцент Омельяненко В.Г. згадав основні досягнення факультету за 60 років, вручив грамоти викладачам факультету.

На святі були присутні відомі й шановані випускники факультету:

Цимбалюк Михайло Михайлович – генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України;

Ігнатенко Віталій Михайлович – заступник голови Тернопільського відділення Національного олімпійського комітету України;

Яців Ярослав Миколайович – професор, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, декан факультету фізичного виховання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Гончаренко Володимир Іванович, професор завідувач кафедри теорії та методики спорту Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України та інші.

Багато теплих слів, вітань лунало на адресу улюбленого факультету від вдячних та успішних випускників, які презентували рідному факультету приємні подарунки.

У дружньому колі відбувся святковий концерт, що об’єднав різні покоління випускників. Запальні танці, душевні пісні, акробатичні номери створили теплу, затишну атмосферу, подарували гарний настрій та безліч щасливих облич, адже дали змогу знову відчути себе студентами рідного, найкращого факультету фізичного виховання.

Більше фото можна переглянути в
альбомі

Декан факультету фізичного виховання